Menü Kapat
Arkasında Genetİk Laboratuvar olduğundan emİN olun

Hakkımızda

Baby clothes and other stuff for child on pink background. Newborn baby concept. Top view
1997'den BERİ

SAĞLIĞINIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Omega Genetik Laboratuvarı, son teknolojileri ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek başta moleküler genetik olmak üzere, Yenidoğan Genetik Tarama, Genetik Taşıyıcılık Tarama, tek gen hastalıkları, onkolojik hastalıklar, metabolik hastalıklar,  nörodejeneratif hastalıklar, oftalmoloji genetiği, spor genetiği, beslenme genetiği, farmakogenetik gibi tüm genetik testleri çalışan, Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı bir Genetik Hastalıklar Değerlendirme Merkezi’dir (Ruhsat No:GHDM-SM/06.21/01)

Ana yapı olan,  Omega Araştırma 1997’den beri sağlık araştırmaları konusunda çalışmaktadır. Alanında öncü olan Omega Araştırma Türkiye’nin İlk 500 Hizmet İhracatçısı listesindedir. 

Omega Genetik Laboratuvarının web sitesine https://omegagenetik.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Telefon numaralarımızdan bize ulaşın, testlerimiz ile ilgili bilgi alın. Türkiye’nin ve KKTC’nin  neresinde olursanız olun, sizden en kısa sürede numune alalım ve testinizi gerçekleştirelim.

BİZİ ARAYIN

SORULARINIZ MI VAR?

SİZİ ARAYALIM

Testler ile detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurun. Sizi arkadaşlarımız arayacak ve testlerimiz ile ilgili bilgi verecekler, sorularınızı yanıtlayacaktır.

Görüşme başlat
Hemen iletişime geçin
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?